DODAVATEL OBSAHU

V centru světového dění

FILMARK image a produktové filmy nejen akreditované laboratoře VIAKONTROL se právě přehrávají na Světovém silničním kongresu 2023 v Kongresovém centru Praha.
Výzvy mám rád, a toto je další dotažená do požadovaného finále.

Jeden z produktových filmů který se na WRC 2023 přehrává je Diagnostický průzkum vozovek.  https://lnkd.in/d9-SDDAF
Jedná se o záběry natočené při odběru vzorků a dat na chorvatském ostrově Pag. Diagnostika vozovky a zjištění přesného složení asfaltových vrstev bylo důležité pro správně provedenou recyklaci materiálu přímo na ostrově 🍀 Toto řešení umožnilo, bez zatížení životního prostředí transportem materiálu, jejich opětovné použití pro výrobu nového povrchu.

#FilmyNaKonferenci#ProduktovyFILM#FiremniFILM#FILMARK

Silniční konference. Firemní promo video.

Aktuality

Mezi nosníky

Dronem mezi nosníky a další záběry z ruky jsou v sestřihu z instalace mostních nosníků na stavbě obchvatu obce Žár v Jižních Čechách.

Zdící robot Wienerberger

Mnoho se o něm mluví, a málo lidí ho vidělo. Zde je jedno z prvních videí stroje při práci. Záběry natočeny Canonem R6 ll z

Laň v BOKEHU

Fotografie rodinného domu a zahrady pro dodavatele osvětlení Vánoční dvůr Dobrovíz byFilmark https://www.facebook.com/vanocnidvur/posts/pfbid02sPi6sAuRFvy8mhJ46YHMGu7QSTeQ1tkZmxo7pjMyfqQyNokB8RfdwJTnnUVNE6h2l BOKEH – rozostřená oblast. „Výrazem bokeh (čti boke, lze tak i psát; z japonského boke ぼけ/暈け, „rozostření“) se