DODAVATEL OBSAHU

Svatební fotograf Praha

svatební fotograf Praha svatební fotografie

Fotografie z Vašeho dne D v top kvalitě.

Obřad

Fotografie obřadu, společné focení se svatebčany a fotografování novomanželů.

7.700,- Kč

Obřad s hostinou

Fotografie obřadu, společné se svatebčany, Fotografie z lokality kolem místa hostiny. Fotografie svatební hostiny, krájení dortu, první tanec.

Letecké fotografie dronen*

12.300,- Kč

Přípravy a obřad s hostinou

Fotografie z příprav u nevěsty či ženicha, obřadu, společné se svatebčany, portréty novomanželů v místě obřadu. Fotografie svatební hostiny, krájení dortu, první tanec.

Letecké fotografie dronen*

21.700,- Kč

Přípravy a obřad, hostina a večerní zábava

Fotografie z příprav u nevěsty či ženicha, obřadu, společné se svatebčany, portréty novomanželů v místě obřadu. Fotografie svatební hostiny, krájení dortu, první tanec a večerní zábavy.

Letecké fotografie dronen*

29.600,- Kč

V cenách je postprodukce fotografií s důrazem na zachování přirozené atmosféry. „Umělecké efekty“ a různé přednastavené presety nepoužívám.

Ceny obsahují náklady na dopravu v oblasti Praha, Praha – západ. 

Pokud máte svatbu kdekoliv jinde příplatek za dopravu je paušální částkou: Střední Čechy +2200,- Kč Čechy + 4300,- Kč Morava 6400,- Kč

*Fotografie dronen místa obřadu / hostiny je možné provést pouze za dobrých povětrnostních podmínek 

a jen na místech, kde nedojde k narušení bezpečnosti osob či jiného letového provozu. 

O mě

Od roku 2008 do 2018 jsem natočil přes 300 svateb, ano natočil. Mnoho opakovaně na zajímavých místech, Chateu Mcely,  Chateau Havel, Novoměstská i Staroměstská radnice, v mnoha zahradách po celé Praze. Některá svatební videa byla natáčena i dronem nebo kombinace. Pak byla od svateb pauza. Mou hlavní pracovní náplní je firemní foto video produkce.  Proč tedy nyní focení svateb?

Koncem roku 2022 jsem pořídil novou profesionální techniku na natáčení i fotografování. Fotografie jsou perfektní, vše se osvědčilo, velmi dobře se ní reportážně pracuje, ….tak proč občas neudělat radost i fotografiemi svatebními .-)