DODAVATEL OBSAHU

Radek Cihelka

Nyní v roce 2023 natáčím a fotografuji převážně bezzrcadlovkou Canon, a pro doplnění používám i další kamery. Z původního střihového programu SONY Vegas jsem přešel na DaVinci Resolve. Mám povolení k létání v kategorii A1, A2, A3 SPECIFIC. Specializuji se na výrobu technických, propagačních, reklamních filmů a fotografií. 

S natáčením jsem začal v roce 2008. Nejprve to byli převážně svatební videa celkem asi 500. Za několik měsíců v roce 2010 jsem získal obrovskou zkušenost možností natáčet příspěvky pro televizní vysílání TV Prima. Tyto vlastní natočené záběry jsem ve spolupráci s redaktorkou zpracovával u mne ve střižně, a příspěvky Miro Žbirka, Angelika,  Sagvan Tofi, Andrea Verešová, a další byli bez dalších úprav vysílány na slovenské TV Markíza.   V roce 2012 jsem začal zkoušet dostat kameru do vzduchu. Základ byla stavba DJ F 450 a tento jsem upravoval, upravoval. V roce cca 2015 začal vyrábět DJI Inspire 1 a tento koupil u DJI dronů jsem zůstal do teď.

Před rozhodnutím stát se OSVČ kameramanem jsem 12 let pracoval v obchodě na pozici obchodní zástupce Massive svítidla s.r.o. pro oblast Praha. Marketingové oddělení u nás neexistovalo, všechny akce pro zákazníky, letákové akce, komunikaci se zákazníky jsme vytvářeli s kolegy z ostatních krajů. Mým největším úspěchem bylo dohodnutí nejen prvozávozu tehdy neznámého obchodu Kika v Průhonicích, tomto jsem se osobně věnoval rok před otevřením, prodejní stojany, na led diodová svítidla mého návrhu, přežili mnoho KIKA přestaveb a fungovali ještě dlouho po mém odchodu z této pozice. Nabídku na pozici KA managera Philips právě pro KIKA a Skonto jsem tenkrát odmítl a nelituji.

 

Natáčení a střih pro televizní vysílání

reportáže, rozhovory do medií kameraman Praha

Letecké záběry v mediích

Jsem držitelem letecké oprávnění A1 A2 A3 SPECIFIC, 

Více na https://www.filmark.cz/letecke-prace-specific/

Jsem držitelem OSVĚDČENÍ Profesní kvalifikace Realitní zprostředkovatel 66-042-M i certifikovaný realitní profesionál REMAX AKADEMIE. 

Realitnímu makléřství se již nevěnuji.