Proč jsem podpořil změnu ústavního zákona č. 162/1998?

Protože jsem věděl, že to pomůže. 
 
A vezmu to i trochu osobně, „nefiremně“, filmy a fotografie také nejsou sériová výroba, vznikají často na základě osobního, „uměleckého“ pocitu, v kontextu k ostatnímu dění. 
 
Většina lidí z mého okolí ví, že nedělám úplně standardní věci. Rozhodnutí v roce 2008 začít podnikat, OSVČ kameraman místo teplého místa KA managera Philips pro KIKA a Skonto a snaha pořídit modelářskými pokusy alespoň několikasekundové letecké záběry již v roce 2013 je toho důkazem. https://www.filmark.cz/kameraman-fotograf-dronar/
 
Cíl byl vždy správně, i když k němu nevedla úplně přímá cesta. 
Pouštím se do všeho co mi dává smysl, i když to mnohdy není v souladu s většinou a/nebo v první fázi dokonce je proti většině. Podobně jako zde: 

Nic není náhoda a vše spolu souvisí.

4.8.2021 proti mne stalo několik lidí a říkali že již je vše již vyřešeno a bylo voláno na 155 a RZ je na cestě. Tím to bylo podle přítomných vyřešeno. Po zjištění stavu, ležel, nedýchal, modral, nikdo se ho do té doby ani nedotkl, jsem začal s mou první masáži srdce…
RZ přijela asi za 10 min a po jejich dalším snažení odletěl vrtulníkem s nainstalovanou automatickou masáží srdce  Je to velký bojovník, na Vánoce, po těch třech měsících je doma, šel se s námi projít, je bez vážných následků!

Říká se, že za život zachráněného člověka 🖤 máte do smrti zodpovědnost, tak to mám další čárku.

14.9.2018 jsem z vlastního přesvědčení uskutečnil první natáčení na podporou největší petice v dějinách České Republiky. V tu dobu byla vůči zbraním ve společnosti i mezi politiky averze, povedlo se nám odlišit zbraně legální a nelegální. A napříč politickým spektrem vnést fakt: Zbraň je jen nástroj a záleží pouze na člověku jak ji použije.

Jsem majitelem zbrojního průkazu skupin B, C, E, členem Klubu vojáků v záloze. Držitelem KVAS – Kvalifikace armádního střelce. Mám za sebou první část střelecké přípravy MV101. Po splnění všech náležitostí předpokládám, že budu členem nově vznikajících Stanovených záloh státu včetně slibu:  „Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že jako občan a vlastenec budu respektovat principy demokratického právního státu a budu obětavě plnit úkoly, které mi budou jako členovi stanovené zálohy státu uloženy.“   

Veškerá snaha by byla marná pokud by za vší již nestáli lidé jako Pavel Černý, Karla Čížová, Bohumil Straka, Jaroslav Pekařík, Palackovi, Tumlířovi, Královi… a mnoho dalších.

Díky i politikům napříč politickým spektrem, kteří tuto změnu schválili a podpořili.

Jsme jednou z nejbezpečnějších zemí světa a díky tomuto úspěchu, tomu tak i zůstane.