DODAVATEL OBSAHU

Most Uhersko

• 2 minuty final filmu 
4 noční otáčení 
• 2 poloviny mostu  
• 4 časosběrné kamery 
• 1 hand kamera 
• 3 drony 
• 4 videa  
• Mnoho zpravodajských serverů s foto video záběry byFilmark

Most u obce je unikátní svým způsobem výstavby. Byl postaven vedle železniční tratě. A během čtyř nocí byly obě části mostu / vahadla / nad železniční koridor otočeny.

Jednalo se o „největší hmotu“ která se kdy v Čechách pohybovala.

První otáčení proběhlo 15.4. až 17.4. a druhé 6.5. až 8.5.2022

Most u obce Uhersko vede přes první železniční koridor, a je součástí dálnice D35.

Otáčení vahadla 1

Otáčení vahadla 1 a 2

Příprava a výroba držáků časosběrných kamer, powerbanky, dron waypoints… do raw v noci…. během dne zpracovat část fotografii, střihnout připravit záběry i pro televizní vysílání. Instalace a odinstalace kamery, manuálně vzdáleně ovládanou na 20 metrovém sloupu.
Jestli Vás má něco někam posunout, tak to určitě není ve Vaši komfortní zóně.
Řešeno bylo mnohé v tu chvíli neřešitelné, a někteří subdodavatelé spolupráci na této zakázce odmítli. Spousta věci se řešila na poslední chvíli, některé až na místě, příprava na mnoho eventualit byla nutná.
WE CAN
Tam kde jiní končí my začínáme.

Fotografie z příprav a realizace

Stavba úseku D35 včetně mostu Uhersko

technická fotografie otáčení mostu přes železnici

Aktuality

Mezi nosníky

Dronem mezi nosníky a další záběry z ruky jsou v sestřihu z instalace mostních nosníků na stavbě obchvatu obce Žár v Jižních Čechách.

Zdící robot Wienerberger

Mnoho se o něm mluví, a málo lidí ho vidělo. Zde je jedno z prvních videí stroje při práci. Záběry natočeny Canonem R6 ll z

Laň v BOKEHU

Fotografie rodinného domu a zahrady pro dodavatele osvětlení Vánoční dvůr Dobrovíz byFilmark https://www.facebook.com/vanocnidvur/posts/pfbid02sPi6sAuRFvy8mhJ46YHMGu7QSTeQ1tkZmxo7pjMyfqQyNokB8RfdwJTnnUVNE6h2l BOKEH – rozostřená oblast. „Výrazem bokeh (čti boke, lze tak i psát; z japonského boke ぼけ/暈け, „rozostření“) se