Dlouhým expozičním časem

Fotografie dlouhým expozičnim časem. Časem tak dlouhým, že i frekventovaná budova pardubického nádraží je vyfotografována bez lidí.
Mraky máznuté, protože se za těch 201 sekund posunuly. Budova je clonou 9 na 17mm objektivu perfektně prokreslená.
To vše by nebylo dokonalé bez použití Tilt Shift objektivu, kterým jsem fyzicky, posunem čoček, srovnal linie této nádražní budovy přímo na místě.

ND filtr, pevný stativ, elektronická závěrka, dálkové spouštění jsou další technické náležitosti k této fotografické discilíně NUTNÉ, a pak i trpělivost, protože ne vždy se takový snímek povede na první dobrou.
Výsledek za to stojí, co říkáte?

VIDEO

D6 Petrohrad – Lubenec Stavba dálnice D6 od Jesenické křižovatky po Lubenec

FOTOGRAFIE TECHNICKÁ

Fotografie technických zařízení, zde 🔳 ZAOSTŘENO ⬜ s důrazem 🔲 na manuální ovládání ⬛ první uzavírací klapku 🔳 TAK to vidím ◻️ TAK to fotím