Noční otáčení mostu Uhersko

U obce Uhersko v Pardubickém kraji se staví most v Čechách unikátním způsobem. Konstrukce mostu, přes který povede nová dálnice D35, byla zhotovena mimo železniční trať a během dvou nocí byla při vlakové výluce nad trať otočena jeho první polovina.

Rádi se svou prací fotografickými a filmovými zkušenostmi podílíme na těchto prestižních projektech, kde jiní končí my začínáme.

Spousta věcí a technických řešení byla i pro časosběrný a letecký záznam použita úplně nově, nevyzkoušeně, výsledek bude moci zhodnotit velmi brzy, do konce týdne final video a fotografie a nejen letecké záběry v dnešních televizních zpravodajstvích.

fotografie stavby technická fotografie

Aktuality

Filmy o výrobě

Mostních závěrů je několik druhů. Tento se vyrábí nedaleko Prahy a na záběrech je jeho instalace u Žiliny SK. Výroba filmů o výrobě a výrobních

Firemní ateliér

Fotografujeme produkty, portréty, s důrazem na prezentaci značky, přímo u Vás ve firmě. Výsledky včerejšího firemního, business fotografování 🔳 již brzy 🔲 Tedy po zveřejnění

Technická fotografie

Fotografie výrobků, technologií, služeb, produktů a Vašich produktů. Dronem, ze stativu z ruky. Tilt-Shift objektivy. ⬜ Fotografováné na fotostole v našem ateliéru.