DODAVATEL OBSAHU

Profesionální technika kameraman fotograf.

FOTOGRAFIE A FIREMNÍ FILMY

Filmark již přes deset let dodává obsah prestižním českým firmám, i menším subjektům.  Filmark je spojení slov film a marketing, marketing filmem, značkový film, film o značce. Postupem času a vývojem techniky začali mít mezi našimi stávajícími zákazníky úspěch i fotografie s tím správným technicko – obchodním pohledem na věc.

#REFERENCE

„Filmark převede Vaše představy do profesionální podoby. Doporučuji ke spolupráci. J. Dušek, ředitel ŠKODA AUTO Vysoká škola“  zdroj google

#fIREMNÍ FILM

Firemní film nezávislé akreditované silniční laboratoře Viakontrol. Film vznikl k 30. výročí založení firmy, pro prezentaci na Silniční konferenci 2023 i prezentaci na Světovou silniční konferenci konanou v říjnu 2023 v Praze. 

detailní foto firemní promo
Přehrát video o detailní foto firemní promo
Fotogrammetrie
  • Letecká fotogrammetrie dronem s přesností jeden až dva centimetry.
  • 3D modely budov
  • Vypočet objemů hromad hlíny, štěrku, kameniva
  • Rychlost dodání dva dny
  • Cena od 4000,- Kč

#OSTROVNÍ PRÁCE

 

Prezentace české firmy VIAKONTROL pro Chorvatské Ministerstvo dopravy. Pět činností analyzujících složení povrchu vozovky za účelem provedení jeho recyklace přímo na ostrově ve dvou minutách 14. sekundách. CROATIA, ostrov Pag, únor 2023.

VÍCE ZDE

Přehrát video

#MANÉVR STOLETÍ

Otáčení dálničního mostu u obce Uhersko v rámci stavby dálnice D35. Čtyři noční otáčení na několik časosběrných kamer a dron ve dvou minutách. 

VÍCE ZDE

Přehrát video o technická fotografie otáčení mostu přes železnici