DODAVATEL OBSAHU

4 x 150 W ve 160cm deštníku

1 x 135 2700 – 6500K celé barevné spektrum s 20 speciálními efekty

Kamerový minijeřáb a natáčení přes HDMI do Atomos Ninja V ve formátu APPLE ProRes.

Opět jsme to posunuli s dobou. Protože světla není nikdy dost a natáčet tam, kde není, ani formát Apple Prores nepomůže. Trochu jsem zakutil, něco pořídil a je to tu!
Připraveno na ostrý provoz pro natáčení dalších image filmů. https://lnkd.in/eUg-VVsp První příští týden. Vize tedy uskutečněna. Velké nepřímé 220V světlo, v tomto případě 4 x 150 přes odrazný deštník s 160 cm průměrem bez problému osvítí kancelář, či jiné větší místo v dobré kvalitě. Další menší 220V / bateriové světlo pro zvýšení plasticity s možností dalších barevných efektů (s těmi opatrně .-) SPLNĚNO. Mini kamerový jeřáb / rameno umístěné na stativu pro plynulé záběry až po nahrazení skoro záběrů natáčených sliderem. S náhledovým monitorem Atomos Ninja V fungující jako HDMI recorder. Vše na stávají baterie NP F770 970. Nahrávání ve formátu Apple Prores 4k na výměnné SSD disky, s objemem záznamu 330GB / hodina. Jen pro srovnání Full HD záznam do Mpeg2 měl objem dat 12GB / hodina. Za tu obrazovou kvalitu to snažení stojí 100%.

detail techniky image filmy promo videa

Aktuality

Mezi nosníky

Dronem mezi nosníky a další záběry z ruky jsou v sestřihu z instalace mostních nosníků na stavbě obchvatu obce Žár v Jižních Čechách.

Zdící robot Wienerberger

Mnoho se o něm mluví, a málo lidí ho vidělo. Zde je jedno z prvních videí stroje při práci. Záběry natočeny Canonem R6 ll z

Laň v BOKEHU

Fotografie rodinného domu a zahrady pro dodavatele osvětlení Vánoční dvůr Dobrovíz byFilmark https://www.facebook.com/vanocnidvur/posts/pfbid02sPi6sAuRFvy8mhJ46YHMGu7QSTeQ1tkZmxo7pjMyfqQyNokB8RfdwJTnnUVNE6h2l BOKEH – rozostřená oblast. „Výrazem bokeh (čti boke, lze tak i psát; z japonského boke ぼけ/暈け, „rozostření“) se