Svatební video kameraman


Před svatbou natočené video k prvnímu tanci.

Radek Cihelka


Svatební klip včetně leteckých záběrů a záběrů z předsvatebního natáčení.

Katka & David Praha 21.2.2015 Obřad: Kostel svatého Cyrila a Metoděje, Karlín Hostina: Hlubočepský zámeček

Aneta & Petr 13.7.2013 Místo obřadu: Klemetinum, Zrcadlová kaple Hudba na obřadu: Vladimír Hron

Michaela & Ondřej Okoř 6. 6. 2014 6 hodin natáčení od příprav po hostinu

Anna & Nick Praha - Hrubá skála 5. 9. 2014 12 hodin natáčení od obřadu po ohňostroj Klip končí tancem, protože hudba v klipu je stejná jako ta na první tanec Konec tance je tedy originál zvuk.

Natáčím dokumentárně a bez zasahování do děje s dokonalým obrazem i zvukem ve správný čas na správném místě.

Navíc s TV praxí a doporučením od Báry Štěpánové:

Chateau St.Havel, 10 hodin natáčení
Chateau St.Havel, 14 hodin natáčení
Chateau Mcely, 6 hodin natáčení
Chateau Mcely, 12 hodin natáčení
Od roku 2008 jsem natočil více než 150 svateb. Mám zkušenosti s natáčením svatebních obřadů a hostin na těchto místech: Praha: Staroměstská radnice, Novoměstská radnice, Vrtbovská zahrada, Martinický palác, Viniční altán, Hotel Kempinski Hybernská, Vyšehrad, kostel sv. Víta Pražský hrad, kostel sv. Jiljí Husova, koste sv. Ignáce Karlovo nám, kostel nejsvětější Trojice Spálená, kostel U Salvátora Salvátorská, kostel sv. Tomáše Letenská, kostel sv. Prokopa Žižkov, kostel sv. Václava nám Svatopluka čecha, kostel sv. Václava Prosek, kostel sv. Václava Štefánikova, Chateau Havel, Klementinum, Hotel Čertousy, Zámecký areál Čtenice, zámek Průhonice, Sacre Coeur Holečkova, Hotel Mövenpick Praha 5, Hotel Don Giovanni, Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého na Karlově, Letenský zámeček, Ledeburská zahrada, Kindského zahrada, Vila Rychter, Šeberák, obřadní místnost Praha 4, 10, 5 Sluneční náměstí, Nebozízek, Letenský zámeček, Pelleova vila, Hotel Praha, Břevnovský klášter, kostel sv. Michala Kindského zahrada, kostel Stodůlky, Libeňský zámeček, Trojský zámeček, Kostel sv. Kláry Troja, Chateau Mcely, Loučeň, zámek Veltrusy, Hrad Karlštejn, Romantický mlýn Karlštejn, zámek Hostivice, kostel Mníšek pod Brdy, Zámek Dobříš, Zámek Dobřichovice, marina Vltava, zámek Liblice, zámek Budině nad Ohří, Green club Tursko, Areál Bašta Úžice, kostel sv. Petra a Pavla Karlovy Vary, kostel sv.Jiljí Nymburk, areál Lešany, zámek Štiřín, zámek Benátky nad Jizerou, kostel Litvínov, zamecká zahrada Kladno, radnice Kladno, hotel SEN, Zámek Vrchotovy Janovice, Monínec, Zámek Hrubá skála, areál Míče, Kokořín, Tvrz Třebotov, Zámek Radíč, Areál Botanika, Křivoklát. Velmi dobře znám svatební obřady v podání pastora Dobroslava Makovičky a Petra Samojského.
Uvedené ceny jsou včetně DPH, platba v hotovosti při předání DVD. Celková doba natáčení Vaší svatby může být jakákoliv vždy se může zkrátit a pokud nemám další natáčení jinde i prodloužit přímo ve svatební den.

Cena za dopravu do vybraných míst na natáčení a zpět

0,- Kč Praha, Beroun, Kladno, Rudná, Hostivice, Unhošť, Řevnice, Dobřichovice

700,- Kč Plzeň, Mladá Boleslav, Benešov, Příbram, Mělník, Poděbrady, Nymburk, Kolín

1400,- Kč Karlovy Vary, Hradec Králové, Pardubice, Ústí nad Labem, Liberec, České Budějovice, Jihlava

Na jakékoliv jiné, od Prahy vzdálenější místo, od místa výše uvedeného + 7,- Kč / km tam + 7,- kč zpět.

Např. Vlašim 980,- Kč (700,- do Benešova + 40 km x 7,- Kč do Vlašimi a zpět)

Doprava v rámci natáčecího času je zahrnuta v ceně natáčení.

+ 3000,- Kč Letecké záběry z dronu. Chvilka času na přípravu (cca 15 minut), možnost parkování přímo u místa vzletu + dobré metereologické podmínky jsou pro pořízení kvalitních záběrů potřebné. Také pouze některé lokality jsou pro pořízení záběrů ze vzduchu ideální např. zámek Berdchold viz ukázka, Chateau Mcely, Chateu St.Havel, Liblice, Štiřín, Chateu Radič… více o leteckém videu. Když nevyjde počasí, za letecké záběry platit nebudete.

Jak natáčím? V černých kalhotech, saku s jednou kamerou z ruky.

 

Často kladené dotazy:
Jak probíhá platba?

1. Pro 100% rezervaci temínu natáčení Vaší svatby je nutná záloha 1000,- Kč ideálně poslaná na účet s autentickým variabiním symbolem.

2. Po svatbě, po odsouhlasení klipu, doplatíte při předání DVD zbývající část.

Kolik hudebních skladeb mám do videa dodat?

1. Do klipu jedna, případně druhá kterou použiji na závěr klipu. Klip může končit Vaším svatebním tancem, může se proto použít stejná skladba, která hrála na tanec i do klipu. S délkou hudebních skladeb si nedělte starosti, běžně upravuji délku hudby podle délky videa, vždy hudbu někde uprostřed zkrátím nebo prodloužím, tak aby vyšel originál konec hudba na konec klipu.

2. Do standartně natočeného dlouhého videa je potřeba vložit jednu hudební skladbu na úvod, jednu na přejezd na obřad, jednu na přejezd na hostinu.

3. Úzce spolupracuji s hudebním triem Musica festiva di Praga Můžete mít tak jejich hudbu, jak na Vaší svatbě tak i ve Vašem svatebním videu.

Jak mám hudbu dodat?
Emailem ve formátu Mp3, anebo pošte emailem odkaz ke stažení, anebo pošlete emailem odkaz k přehrání.
Mohu dostat i originál nesestřihaný záznam?

Ano, originál nesestřihaný záznam ve FULL HD rozlišení je včetně flash disku zahrnut v ceně.

Jakou techniku pro natáčení používáte?

Profesionální kameru SONY HXR NX100 a bezdrátový mikroport SENNHEISER ew100.

Pojedete vlastním vozem?

Ano a často beru s sebou na přejezdy i Vašeho svatebního fotografa či fotografku.

Moje RZ, pro případné zajištění vjezdů a parkování, je 2SR 5476, Škoda Yeti barva bílá.

Natočíte i naší svatební kolonu?

Ano, svatební kolonu natočím pokud to bude jen trochu možné, jak na hlavní kameru, tak i za jízdy na kameru na autě.

Máte jiný dotaz napište mi na Radek.Cihelka@Filmark.cz
Doporučuji

Svatební fotografové

Doporučuji tyto fotografy, liší se nejen stylem focení, ale i cenou… A 1. Spolupráci máme vyzkoušenu, „nelezemi si do záběru“. 2. I když se stane ve videu někde v pozadí fotograf bude, tak splyne se svatebními hosty, protože bude „slavnostně oblečen“ Není snad nic horšího než, když přijede fotograf na svatbu v džínách a kožené vestě a říká, že je to prostě jeho styl… Osobně jsem toto zažil při obřadu v Pražském Klementinu, zrcadlové kapli. Za oltářem se neustále pohyboval, tak oděný „svatební fotograf“. Všichni v obleku, oddávající Petr Samojský, při obřadu zpíval Vladimír Hron (v obleku) a jako dekorace zrcadlové kaple člověk v motorkářské vestě! Samozřejmě mi nevadí spolupráce s jakýmkoliv fotografem / fotografkou jejichž styl Vám vyhovuje,